Główną funkcję w ochronie przed chłodem organizmu ludzkiego w trakcie snu pełnią ciepłe kołdry. Od najdawniejszych czasów do wypełniania pierzyn i poduch stosowany jest naturalny puch lub pierze. Dzisiaj wiemy jaka jest przyczyna korzystnego działania delikatnego materiału jakim jest puch gęsi. Puch luźno wsypany, pobiera z zewnątrz powietrze a następnie zatrzymuje je w pustych przestrzeniach promieni. Koldry napełnione puchem nie tylko ogrzewają ale też chronią przed przegrzaniem i umożliwiają zdrowy sen. Natomiast poduszka puchowa umożliwia naturalny opływ powietrza wokół głowy.

Szczególne przymioty pierza i puchu powodują to, że wypełnione nimi kołdry i poduszki są lekkie oraz przepuszczają powietrze. Zalety naturalnego puchu, a szczególnie puchu gęsiego to przede wszystkim: naturalna ochrona organizmu, wygodne ułożenie ciała i przyjemna lekkość. Dzięki swoim unikalnym właściwościom puch, a szczególnie puch gęsi, wygrywa rywalizację z wełną i syntetykami.

Szeroki zestaw atrakcyjnych, oryginalnych kołder i poduszek wypełnionych tym, co najbardziej miękkie i przewiewne – naturalnym puchem gęsim, odnajdziecie Państwo w sklepie prowadzącym sprzedaż za pośrednictwem internetu www.poduszki-koldry.pl, specjalizującym się w sprzedaży produktów marki Piórex S.A. Firma Piórex posiada ogromne doświadczenie w produkcji wyrobów pościelowych, które uzyskała w ciągu 65 lat funkcjonowania na rynku.

W ofercie sklepu internetowego „Galeria Fordito” znajdziemy poduszki i kołdry puchowe z puchu gęsiego oraz specjalnie przygotowane puchowe poduszki i kołdry antyalergiczne przeznaczone dla alergików. Kołdry i poduszki w „Galerii Fordito” wypełnione są naturalnym puchem gęsim wyróżniającym się wysoką klasą. Wszystkie wyroby firmy Piórex sprzedawane w e-sklepie „Galeria Fordito” (poduszki-koldry.pl) posiadają stosowne certyfikaty, udowadniające wyśmienite parametry jakościowe oraz wymagane właściwości wyrobów antyalergicznych.

Warto odwiedzić internetowe strony www.poduszki-koldry.pl i osobiście zaznajomić się z nadzwyczaj różnorodną kolekcją puchowych produktów pościelowych firmy Piórex S.A.